Zespół

Poznaj naszych Specjalistów

Zarząd

Alain Kaj

Dyrektor Generalny

a.kaj@inventage.pl

+48 22 266 68 44

Dział sprzedaży

Sebastian_Koralewski

Sebastian Koralewski

Dyrektor Handlowy

s.koralewski@inventage.pl

+48 506 42 38 09

 

Justyna Błaszczyk

Dyrektor Regionalny

j.blaszczyk@inventage.pl

+48 506 42 37 85

Lucjan Piotrkowski

Dyrektor Regionalny

l.piotrkowski@inventage.pl

+48 512 00 22 25

Krzysztof Zasada

Dyrektor Regionalny

k.zasada@inventage.pl

+48 512 00 22 21

Berenika Karolak

Menedżer Biznesu

b.karolak@inventage.pl

+48 506 42 38 01

 

 

Aneta Inventage

Aneta Tereszczuk

Doradca ds. Optymalizacji

a.tereszczuk@inventage.pl

+48 795 450 085

Monika Zaniewicz 

Doradca ds. Optymalizacji

m.zaniewicz@inventage.pl

+48 666 358 572

Paulina Noruk

Doradca ds. Optymalizacji

p.noruk@inventage.pl

+48 666 358 461

Magdalena Walczak

Doradca ds. Optymalizacji

m.walczak@inventage.pl

+48 662 693 961

 

Dział analiz

Łukasz Szatkowski Manager Inventage

Łukasz Szatkowski

Menedżer Działu Podatków

l.szatkowski@inventage.pl

+48 22 266 84 50

Dorota Tyszka

Menedżer Projektów

d.tyszka@inventage.pl

+48 728 268 208

Beata Złotek

Ekspert VAT

b.zlotek@inventage.pl

+48 666 358 538

Rafał Jędruchniewicz 

Menedżer Działu Optymalizacji Składek ZUS

r.jedruchniewicz@inventage.pl

+48 512 002 226

Dorota Chojecka

Analityk Działu Optymalizacji Składek ZUS

d.chojecka@inventage.pl

+48 604 068 706

Jolanta Rybak

Młodszy Analityk Działu Optymalizacji Składek ZUS

j.rybak@inventage.pl

+48 512 002 228