Oferta pracy na stanowisko: Doradca ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:

  • Umawianie spotkań dla Dyrektora Regionalnego,
  • Współpracę z obecnymi i z przyszłymi potencjalnymi klientami,
  • Kontakt telefoniczny z członkami zarządu,
  • Współpracę z Dyrektorem Regionalnym i Prezesem Zarządu,
  • Administrowanie dokumentacją,
  • Aktualizowanie bazy firm w CRM,
  • Pozyskiwanie dokumentów, zarządzanie dokumentacją, prowadzenie spotkań telefonicznych.

Wymagania:

  • Samodyscyplina, zdeterminowanie do osiągania założonych celów,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Istotne — doświadczenie w telesprzedaży,
  • Umiejętność argumentowania i negocjacji,
  • Umiejętność zarządzania priorytetami i celami,
  • Kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dyspozycyjność i punktualność,
  • Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym od poniedziałku do piątku 8–16,
  • Interesującą pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Miejsce pracy mieści się w samym centrum Warszawy,
  • Oprócz wynagrodzenia w postaci podstawy, atrakcyjny system prowizyjny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przygotowanie do wykonywanych zadań w zakresie negocjacji handlowych, zarządzania czasem i innych ważnych dla rozwoju zawodowego,
  • Miłą atmosferę w pracy.

Dołącz do Zespołu Inventage!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]. W tytule wiadomości prosimy umieścić „Praca: Doradca ds. sprzedaży”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Inventage Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 81, 02–001 Warszawa (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Inventage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 81, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected].
Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem Al. Jerozolimskie 81, 02–001 Warszawa, [email protected]. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected].

Chętnie pomożemy i doradzimy
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI