Działalność społeczna

Inventage to nie tylko „Lider ulepszania wyników finansowych”. Chętnie pomagamy innym, nie tylko w kwestiach biznesowych.

WSPÓŁPRACA ZE „STOWARZYSZENIEM SOS WIOSKI DZIECIĘCE”
W sierpniu 2015 roku wspieraliśmy finansowo Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, za co nagrodzono nas tytułem „Dobra firma SOS” . Wierzymy, że każda pomoc jest nieoceniona, dlatego z przyjemnością przyczyniamy się do rozwijania pasji i zainteresowań tych młodych osób Myślimy o ich bezpiecznej przyszłości, więc każda pomoc jest nieoceniona.

UDZIAŁ W KAMPANII „NIE ROBIĘ TEGO ZA DARMO” 
Jedną z pozycji w naszym DNA jest „ETYKA”. Chcemy, aby osoby nawet bez większego doświadczenia, mogły się rozwijać, otrzymując stosowne wynagrodzenie. Nie praktykujemy darmowych staży. „Kampania Nie robię tego za darmo, była pierwszą w Polsce kampanią społeczną z zakresu etyki biznesu, zorientowaną na osoby wchodzące na rynek pracy – studentów i absolwentów. Jej celem było zwrócenie uwagi na powszechność bezpłatnych staży i praktyk, oferowanych przez pracodawców, razem z ich negatywnymi systemowymi konsekwencjami i szkodliwym wpływem dla obu stron – pracodawców i pracobiorców.„

Nie robię tego za darmo!

DBAMY O NASZYCH CZWORONOŻNYCH PRZYJACIÓŁ
W ramach akcji „Pomoc w spacerach w Schronisku na Paluchu” nasi pracownicy wybierają się regularnie w weekend w celu pomocy psiakom. Odwiedzamy schroniska, wyprowadzamy psy, bawimy się z nimi, zawsze pamiętamy o przyniesieniu produktów, które są niezbędne do normalnego funkcjonowania.