Oferta pracy na stanowisko: Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało między innymi:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • działania networkingowe (LinkedIn, konferencje, targi, partnerzy biznesowi)
  • prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów z klientami (zarządy firm, dyrektorzy finansowi)
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
  • analizę rynku pod kątem możliwości sprzedaży nowych produktów

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży usług (doradztwo biznesowe, strategia, usługi finansowe)
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży o wysokiej wartości dodanej
  • doświadczenie w negocjacjach handlowych
  • komunikatywność, otwartość w kontaktach z ludźmi
  • dynamizm, inicjatywa i zorientowanie na sukces
  • bardzo wysoka kultura osobista i dobra prezencja
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • interesująca pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie podstawowe uzupełnione o motywujący system prowizyjny
  • samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności
  • współpracę z dyrektorami i prezesami największych firm w Polsce
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, służbowy samochód)
  • zaliczkę na koszty służbowe
  • pracę z ciekawymi produktami
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • miłą atmosferę
  • szkolenia specjalistyczne
  • miejsce pracy znajduje się w samym centrum Warszawy

Dołącz do Zespołu Inventage!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]. W tytule wiadomości prosimy umieścić „Praca: Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Inventage Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 81, 02–001 Warszawa (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Inventage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 81, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected].
Administratorem Twoich danych osobowych jest Pracodawca. Możesz się z nami skontaktować pod adresem Al. Jerozolimskie 81, 02–001 Warszawa, [email protected]. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected].

Chętnie pomożemy i doradzimy
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI