Dotacje, dofinansowania i pożyczki

Co możemy zagwarantować?

1DOBÓR NAJLEPSZEJ DOTACJI
Dzięki konsultacjom z Klientem oraz przeprowadzanym analizom, jesteśmy w stanie wybrać dopasowaną dotację do profilu działalności i potrzeb firmy.
2PRZYGOTOWANIE POPRAWNEGO WNIOSKU
Napisanie wniosku o dotacje jest trudnością? Nie dla nas, bowiem wieloletnie doświadczenie ekspertów w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, zwiększa szansę na pozyskanie dotacji.
3MAKSYMALNĄ WYSOKOŚĆ DOTACJI
Nastawienie operacyjne naszych ekspertów połączone z różnorodnością realizowanych projektów pozwala zmaksymalizować wysokość uzyskanych dotacji.

Zaufali nam

Uzyskujemy dotacje, dofinansowania i pożyczki na:

 • działania ekologiczne
 • termomodernizację obiektów
 • zakup maszyn i urządzeń
 • cyfryzację i oprogramowanie
 • badania i rozwój
 • automatyzację i robotyzację
 • innowacje
 • szkolenia

W ramach kompleksowego wsparcia w uzyskaniu dotacji oferujemy:

 • konsultacje w zakresie możliwych do uzyskania dotacji
 • analizę potrzeb Klienta
 • uzyskanie audytu unijnego
 • pomoc w prawidłowym skompletowaniu dokumentów do umowy dofinansowanie
 • sporządzenie wniosku spełniającego wymogi formalne i merytoryczne
 • wsparcie podczas kontroli Instytucji Finansującej
 • zarządzanie projektem

Co nas wyróżnia?

 1. Kompleksowa obsługa
  Zapewniamy pełną obsługę formalną i profesjonalne doradztwo. Jesteśmy z Klientem od etapu przeprowadzania analizy, sporządzania wniosku aż do etapu rozliczenia dotacji.
 2. Stały kontakt i wsparcie
  Wyróżnia nas stały kontakt z Klientem w trakcie współpracy. Działamy na zasadach nieinwazyjnej, nastawionej na pełne zrozumienie potrzeb Klienta współpracy, tak aby realizacja usługi była dla Klienta bezpieczna a cały proces zakończył się sukcesem.
 3. Bezpieczeństwo i pełna kontrola
  Zapewniamy pełen udział na wszystkich etapach współpracy. Ponadto grono ekspertów gwarantuje transparentność procesów i najwyższą skuteczność w pozyskaniu dofinansowania.

Dlaczego warto nas wybrać?

Szeroki zakres obsługiwanych dotacji.
Specjalizujemy się w dotacjach unijnych, krajowych, a także tych z poziomu regionalnego. Im większy zakres oferowanych dotacji, tym większa szansa na uzyskanie satysfakcjonujących środków na rozwój Państwa działalności. Uzyskane przez nas dofinansowanie może sięgnąć nawet 90% wysokości kosztów projektu.

Jesteśmy na bieżąco z naborami konkursów na dotacje.
Nasi eksperci monitorują na bieżąco terminy naborów konkursów, czuwając jednocześnie nad stanem środków finansowych możliwych uzyskania. Dzięki temu jesteśmy w stanie wskazać Klientowi możliwe ścieżki na ulepszenie prowadzonej działalności, tam gdzie inne firmy tego nie dostrzegają.

Zapewniamy formalne i merytoryczne wsparcie.
Zależy nam na pełnej satysfakcji Klienta, dlatego też holistycznie podchodzimy do prowadzonej współpracy. Oferujemy pełną obsługę w wyborze odpowiednich projektów, w sporządzaniu wniosków o finansowanie, oraz w rozliczeniach z otrzymanych środków. Zapewniamy także merytoryczne wsparcie na etapie kontroli przez Instytucje Finansujące.

Naszym celem jest uzyskanie najlepszych dotacji na rozwój Twojego biznesu.

Dyrektor Działu

Agnieszka Albińska

Dyrektor ds. pozyskiwania dotacji

+48 691 991 377

Agnieszka Albińska

Marcin Sienicki

Ekspert ds. pozyskiwania dotacji

Marcin Sienicki

Aktualności

Jesienią ruszy nabór na w ramach działania FENX 01.04 Gospodarka odpadami oraz gospodarka o obiegu zamkniętym

Jesienią planowane jest uruchomienie naboru na realizację projektów w ramach działania FENX 01.04 Gospodarka odpadami oraz gospodarka o obiegu zamkniętym. Na jakie cele będzie można uzyskać dofinansowanie w ramach inwestycji w Gos...

więcej...

Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)

Niebawem ruszy program „Wsparcie POZ”, który będzie realizowany w formie grantowej poprzez wsparcie placówek wykonujących działalność leczniczą, mających umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) na udzielanie świadczeń w ramach P...

więcej...

Inwestycja dla przedsiębiorstw w produkty, usługi i kompetencje pracowników oraz kadry związane z dywersyfikacją działalności (HoReCa)

Inwestycja dla przedsiębiorstw w produkty, usługi i kompetencje pracowników oraz kadry związane z dywersyfikacją działalności (HoReCa)' to instrument uruchamiany w ramach Krajowego Planu Odbudowy (KPO) oferujący bezzwrotne dotacje...

więcej...