Dotacje, dofinansowania i pożyczki

Co możemy zagwarantować?

1DOBÓR NAJLEPSZEJ DOTACJI
Dzięki konsultacjom z Klientem oraz przeprowadzanym analizom, jesteśmy w stanie wybrać dopasowaną dotację do profilu działalności i potrzeb firmy.
2PRZYGOTOWANIE POPRAWNEGO WNIOSKU
Napisanie wniosku o dotacje jest trudnością? Nie dla nas, bowiem wieloletnie doświadczenie ekspertów w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji, zwiększa szansę na pozyskanie dotacji.
3MAKSYMALNĄ WYSOKOŚĆ DOTACJI
Nastawienie operacyjne naszych ekspertów połączone z różnorodnością realizowanych projektów pozwala zmaksymalizować wysokość uzyskanych dotacji.

Zaufali nam

Uzyskujemy dotacje, dofinansowania i pożyczki na:

 • Zakup maszyn i urządzeń
 • Termomodernizację obiektów
 • Działania ekologiczne
 • Rozbudowę hal i zakup sprzętu
 • Cyfryzację i oprogramowanie
 • Automatyzację i robotyzację
 • Badania i rozwój
 • Szkolenia
 • Innowacje

W ramach kompleksowego wsparcia w uzyskaniu dotacji oferujemy:

 • Konsultacje w zakresie możliwych do uzyskania dotacji
 • Analizę potrzeb Klienta
 • Uzyskanie audytu unijnego
 • Pomoc w prawidłowym skompletowaniu dokumentów do umowy dofinansowanie
 • Sporządzenie wniosku spełniającego wymogi formalne i merytoryczne
 • Wsparcie podczas kontroli Instytucji Finansującej
 • Zarządzanie projektem

Co nas wyróżnia?

 1. Kompleksowa obsługa
  Zapewniamy pełną obsługę formalną i profesjonalne doradztwo. Jesteśmy z Klientem od etapu przeprowadzania analizy, sporządzania wniosku aż do etapu rozliczenia dotacji.
 2. Stały kontakt i wsparcie
  Wyróżnia nas stały kontakt z Klientem w trakcie współpracy. Działamy na zasadach nieinwazyjnej, nastawionej na pełne zrozumienie potrzeb Klienta współpracy, tak aby realizacja usługi była dla Klienta bezpieczna a cały proces zakończył się sukcesem.
 3. Bezpieczeństwo i pełna kontrola
  Zapewniamy pełen udział na wszystkich etapach współpracy. Ponadto grono ekspertów gwarantuje transparentność procesów i najwyższą skuteczność w pozyskaniu dofinansowania.

Dlaczego warto nas wybrać?

Szeroki zakres obsługiwanych dotacji.
Specjalizujemy się w dotacjach unijnych, krajowych, a także tych z poziomu regionalnego. Im większy zakres oferowanych dotacji, tym większa szansa na uzyskanie satysfakcjonujących środków na rozwój Państwa działalności. Uzyskane przez nas dofinansowanie może sięgnąć nawet 90% wysokości kosztów projektu.

Jesteśmy na bieżąco z naborami konkursów na dotacje.
Nasi eksperci monitorują na bieżąco terminy naborów konkursów, czuwając jednocześnie nad stanem środków finansowych możliwych uzyskania. Dzięki temu jesteśmy w stanie wskazać Klientowi możliwe ścieżki na ulepszenie prowadzonej działalności, tam gdzie inne firmy tego nie dostrzegają.

Zapewniamy formalne i merytoryczne wsparcie.
Zależy nam na pełnej satysfakcji Klienta, dlatego też holistycznie podchodzimy do prowadzonej współpracy. Oferujemy pełną obsługę w wyborze odpowiednich projektów, w sporządzaniu wniosków o finansowanie, oraz w rozliczeniach z otrzymanych środków. Zapewniamy także merytoryczne wsparcie na etapie kontroli przez Instytucje Finansujące.

Naszym celem jest uzyskanie najlepszych dotacji na rozwój Twojego biznesu.

Dyrektor Działu

Agnieszka Albińska

Dyrektor ds. pozyskiwania dotacji

+48 691 991 377

Agnieszka Albińska

Marcin Sienicki

Ekspert ds. pozyskiwania dotacji

+48 519 659 931

Marcin Sienicki

Aktualności

Nowy program PARP Akademia HR. Do 15 649 zł za pracownika i 100 procent refundacji kosztów

Nadchodzi nowy program dofinansowania dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oferowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Głównym założeniem jest finansowanie szkoleń oraz usług doradczych dla pracownik...

więcej...

DOTACJE ZUS – czyli kto może otrzymać dofinansowanie ZUS na BHP

Z dniem 26 lutego 2024 roku rusza nabór wniosków do konkursu organizowanego przez ZUS na dotacje dla firm polegające na poprawie warunków pracy, a w szczególności inwestycjach poprawiających bezpieczeństwo. Każdy z płatników skład...

więcej...

Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki – Harmonogram naboru wniosków

W 2024 r. PARP zaplanowała uruchomienie blisko 20 konkursów w ramach Funduszy Nowoczesnej Gospodarki (FENG). Na jakie programy właśnie rozpoczyna się nabór? Kto i w jakim czasie może ubiegać się o dofinansowanie m.in. ze Ścieżki S...

więcej...