Zespół

Zarząd

Alain_Kaj

Alain Kaj

Prezes Zarządu

a.kaj@inventage.pl

+48 22 266 68 44

Dyrektorzy Regionalni

Sebastian_Koralewski

 

 

Sebastian Koralewski

Dyrektor Handlowy

s.koralewski@inventage.pl

+48 506 42 38 09

Justyna Błaszczyk

Dyrektor Regionalny

j.blaszczyk@inventage.pl

+48 506 42 37 85

 

 

 

Robert Staszewski

Robert Staszewski

Dyrektor Regionalny

r.staszewski@inventage.pl

+48 539 958 383

 

Lucjan Piotrkowski

Dyrektor Regionalny

l.piotrkowski@inventage.pl

+48 512 00 22 25

 

Krzysztof Zasada

Dyrektor Regionalny

k.zasada@inventage.pl

+48 512 00 22 21

Biuro i Księgowość

Berenika Karolak

Menedżer Biznesu

b.karolak@inventage.pl

+48 506 42 38 01

Zespół Doradców Biznesowych

Karolina Golan

 

Karolina Golan

Doradca ds. Ulepszania Wyniku Finansowego

k.golan@inventage.pl

+48 795 462 109

Aneta Inventage

Aneta Tereszczuk

Doradca ds. Optymalizacji

a.tereszczuk@inventage.pl

+48 795 450 085

Paulina Noruk

Doradca ds. Optymalizacji

p.noruk@inventage.pl

+48 666 358 461

Magdalena Walczak

Doradca ds. Optymalizacji

m.walczak@inventage.pl

+48 662 693 961

Eksperci

Łukasz Szatkowski Manager Inventage

Łukasz Szatkowski

Menedżer Działu Podatków

l.szatkowski@inventage.pl

+48 512 002 220

Magdalena Bartnicka

Magdalena Bartnicka

Specjalista w Dziale Podatków

m.bartnicka@inventage.pl

+48 668 464 491

Paweł Milart

Paweł Milart

Młodszy Specjalista w Dziale Podatków

p.milart@inventage.pl

+48 506 423 556

Beata Złotek

 

Beata Złotek

Ekspert VAT

b.zlotek@inventage.pl

+48 666 358 538

Rafał Jędruchniewicz

 

 

Rafał Jędruchniewicz 

Menedżer Działu Składek ZUS

r.jedruchniewicz@inventage.pl

+48 512 002 226

Tomasz Schulz

Tomasz Schulz

Główny Specjalista Działu Składek ZUS

t.schulz@inventage.pl

+48 666 358 572

Dorota Chojecka

Analityk Działu Składek ZUS

d.chojecka@inventage.pl

+48 604 068 706

Jolanta Rybak

 

Jolanta Rybak

Analityk Działu Składek ZUS

j.rybak@inventage.pl

+48 512 002 228

Dział Marketingu

Tadeusz Albiński

Tadeusz Albiński

Menedżer Działu Marketingu

t.albinski@inventage.pl

+48 537 325 223