Zespół

Zarząd

Alain_Kaj

Alain Kaj

Prezes Zarządu

 a.kaj@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 22 266 68 44

Telefon kontaktowy do asystentki: +48 662 693 961

Dyrektorzy Regionalni

Sebastian_Koralewski

 

 

Sebastian Koralewski

Dyrektor Handlowy

s.koralewski@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 506 42 38 09

Telefon kontaktowy do asystentki: +48 662 693 961

Justyna Błaszczyk

Dyrektor Regionalny

j.blaszczyk@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 506 42 37 85

 

 

 

Robert Staszewski

Robert Staszewski

Dyrektor Regionalny

r.staszewski@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 539 958 383

Telefon kontaktowy do asystentki: +48 662 693 961

 

Krzysztof Zasada

Dyrektor Regionalny

k.zasada@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 512 00 22 21

Telefon kontaktowy do asystentki: +48 795 450 085

 

Daniel Ciechanowicz

Dyrektor Regionalny

d.ciechanowicz@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 795 599 739

Telefon kontaktowy do asystentki: +48 795 462 109

 

Katarzyna Sorys

Dyrektor Regionalny

k.sorys@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 532 413 237

Telefon kontaktowy do asystentki: +48 795 450 085

Biuro i Księgowość

Berenika Karolak

Biznes Menadżer

b.karolak@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 506 42 38 01

Dyrektorzy Działów

Łukasz Szatkowski Manager Inventage

Łukasz Szatkowski

Dyrektor Działu Podatków

l.szatkowski@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 512 002 220

 

 

 

Beata Złotek

Dyrektor VAT

b.zlotek@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 666 358 538

Rafał Jędruchniewicz

 

 

Rafał Jędruchniewicz 

Dyrektor Działu Składek ZUS

r.jedruchniewicz@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 512 002 226