Zespół

Zarząd

Alain_Kaj

Alain Kaj

Prezes Zarządu

 a.kaj@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 22 266 68 44

Telefon kontaktowy do asystentki — Magdalena Walczak: +48 662 693 961

Dyrektorzy Regionalni

Sebastian_Koralewski

 

 

Sebastian Koralewski

Dyrektor Handlowy

s.koralewski@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 506 42 38 09

Telefon kontaktowy do asystentki — Magdalena Walczak: +48 662 693 961

Daniel Ciechanowicz

Dyrektor Regionalny

d.ciechanowicz@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 795 599 739

Telefon kontaktowy do asystentki — Magdalena Walczak: +48 662 693 961

 

Michał A. Mokrysz

Dyrektor Regionalny

m.mokrysz@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 512 002 225

 

 

Aneta Tereszczuk

Dyrektor Regionalny

a.tereszczuk@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 795 450 085

 

 

Michał Siedlecki

Dyrektor Regionalny

m.siedlecki@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 539 958 383

 

Biuro i Księgowość

Berenika Karolak

Biznes Menadżer

b.karolak@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 506 42 38 01

Dyrektorzy Działów

Łukasz Szatkowski Manager Inventage

Łukasz Szatkowski

Dyrektor Działu Podatków

l.szatkowski@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 512 002 220

 

 

 

Beata Złotek

Dyrektor Działu VAT

b.zlotek@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 666 358 538

Rafał Jędruchniewicz

 

 

Rafał Jędruchniewicz 

Dyrektor Działu Składek ZUS

r.jedruchniewicz@inventage.pl

Telefon kontaktowy: +48 512 002 226