Inventage na konferencji Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

Inventage na konferencji Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich

17 stycznia 2018 roku w siedzibie Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich w Warszawie odbyła się konferencja p.t. „Aktualna sytuacja w sektorze i na rynku mleczarskim”. Prezes Inventage, Pan Alain Kaj, oraz Dyrektor Regionalny Inventage, Pan Robert Staszewski, mieli okazję przedstawić swój punkt widzenia w kwestii szans i zagrożeń związanych z wciąż zmieniającym się rynkiem mleczarskim.

Na konferencji oraz spotkaniu z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Panem Krzysztofem Jurgielem, poruszono wiele ważnych kwestii. Omawiano problemy zarówno związane stricte z przemysłem mleczarskim, jak i nawiązujące do zagadnień systemu podatkowego czy interwencji państwa w celu pomocy małym i średnim przedsiębiorstwom. Listę wszystkich problemów poruszanych na konferencji znajdą Państwo TUTAJ

„Gościem specjalnym sympozjum był Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ponadto w spotkaniu udział wzięli: m.in. Zofia Krzyżanowska – Radca Generalny w MRiRW, Waldemar Sochaczewski – Zastępca Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Piotr Adamczewski – Dyrektor Delegatury UOKiK w Bydgoszczy, Jacek Marczak – Zastępca Dyrektora Delegatury UOKiK w Bydgoszczy oraz licznie przybyli prezesi zarządów i przewodniczący rad nadzorczych spółdzielni mleczarskich.”

Więcej szczegółowych informacji na ten temat mogą Państwo znaleźć także TUTAJ

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *